Objednávky a informace
+420 777 609 711

Vitoclima 200-S

Vysoká účinnost za každého počasí

Společnost Viessmann uvádí výrobní řadu splitových klimatizačních jednotek Vitoclima 200-S, splňující ekologická kritéria EU. Ty se zaměřují na minimalizaci spotřeby elektrické energie.

Nové klimatizační jednotky zohledňují klimatické podmínky jinak než dosud, kdy se zohledňovala pouze venkovní teplota.

Inverterová technologie

Výrobní řada Vitoclima 200-S uvádí inverterovou technologii, která využívá modulaci výkonu kompresoru podle převládajících požadavků. Klimatizační jednotka takto neustále pracuje podle Vašich požadavků.

Vitoclima 200-S pracuje efektivněji při dílčí zátěži. Vysoké výkonové číslo SCOP / SEER (S = sezónní hodnota) snižuje provozní náklady.

Komfortní noční režim

Noční režim (Sleep mode) zajišťuje pohodlný spánek uživatele. V režimu chlazení (Cool) či vysoušení (Dry) se noční režim spouští po jedné hodině a nastavená teplota se zvýší o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení zvýší o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

V režimu vytápění (Heat) se noční režim spustí po jedné hodině a nastavená teplota se sníží o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení sníží o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

Jednoduchá údržba

Jednotka Vitoclima 200-S je omyvatelná. Snímatelný filtr vzduchu a kryt umožňují snadnou údržbu.

Pohodlná klimatizace

Výrobní řada Vitoclima 200-S je vybavena speciálním snímačem teploty na dálkovém ovládání, který reaguje na vnitřní teplotu a na jejím základě zajišťuje příjemně klimatizované prostředí.

Funkce automatického čištění

I po vypnutí jednotky fouká radiální ventilátor neustále dovnitř vnitřní jednotky vzduch, aby zůstala stále suchá a čistá.

Chladivo R32

Chladivo R32 vykazuje výrazně nižší hodnotu GWP (potenciál globálního oteplování) v porovnání s chladivem R410 a je příznivější pro životní prostředí. U tohoto typu chladiva je potřeba menší plnicí množství v porovnání s R410a a také efektivněji přenáší teplo.

Výhody

 • Vitoclima 200-S vám zajistí pohodlný a zdravý spánek – pomocí změny teplotního nastavení na hodnoty prospěšné lidskému zdraví.
 • Automatická oscilace ve třech osách – nahoru/dolů, vpravo/vlevo.
 • Komfortní a účinné vytápění s rozmrazovaním pouze tehdy, když je skutečné nutné.
 • Minimální spotřeba v pohotovostním režimu.
 • Speciální dálkové ovládání umožňuje komfortní klimatizování vzduchu v místnosti.
 • Funkce Auto clean: Po vypnutí jednotky fouká příčně orientovaný ventilátor vzduch do nitra vnitřní jednotky, aby zůstala suchá a čistá.
 • Snímatelný a omyvatelný kryt.
 • Rovnoměrná cirkulace vzduchu díky velkému úhlu lamel.
 • Omyvatelný filtr.
 • Funkce Turbo umožňuje rychlejší dosažení nastavené teploty.
 • Možnost udržení pokojové teploty na stabilní hodnotě 8 °C a zamezení vychladnutí bytu v době, kdy nikdo není doma, nebo během delší nepřítomnosti v zimním období.
 • Wi-Fi modul pro ovládání na dálku pomocí chytrého zařízení.
 • Třída energetické účinnosti: A++

List technických údajů Vitoclima 200-S

Prospekt Vitoclima 200-S

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace